In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

LUTW Zeszyty w linie

Zeszt w linie PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 8
SłabyŚwietny 

Pierwszy numer "Zeszytu w linie" ukazał się w 2006 roku. Autorami "Zesztu w linie" byli wszyscy, ktorzy sercem i umyslem zaangażowali się w funkcjonowanie roku wstępnego, nowej inicjatywy skierowanej do osób po raz pierwszy wstępujących do grona słuchaczy Lubelskikego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Pomysł uruchomienia tzw. Roku Wstępnego dla wszystkich nowoprzyjętych słuchaczy LUTW narodził się w 2005 roku. "Zeszyt w linie" stał się okazją do podzielenia się swoimi refleksjami po pierwszym roku udziału w zajęciach na Uniwersytecie Trzeciego Wieku. Był formą przkazania własnych przmyśleń, reflesji,  podzielenia się doświadczeniem swojego życia.
Autorami "Zesztu w linie" byli wszyscy, ktorzy sercem i umyslem zaangażowali się w sprawne funkcjonowanie roku wstępnego, zarówno wykładowcy, ktorzy dbali o jakość pozycji, jak i słuchacze, ktorzy byli odbiorcami tychże i mieli potrzebę podzielenia się z innymi swoimi odczuciami i wrażeniami.
Już od pięciu lat przygotowujemy rok rocznie ofertę zajęć edukacyjnych dla nowych słuchaczy.
Opiekunem i koordynatorem zajęć jest Pani mgr Ewa Tyburek (pracownik UMCS).

 

Komentarze 

 
#1 soccerjames88 09-09-2015 10:10
[URL="http://www.officialrealmad ridjerseys.com/real+madrid+jer sey+cristiano+r onaldo+jersey+c +18.html"]Cristiano Ronaldo Jersey 2015/16[/URL]
Gareth Bale Jersey 2015/16
 

Niestety nie możesz umieścić komentarza. Proszę zalogować się na stronie, aby móc komentować artykuły.

Polub nas na Facebooku